نتایج جستجو برای عبارت :

گروه آموزش آیلتس استاد مهدی شهبازی

برای شروع، لینک دانلود فایل کلاس تجزیه و ترکیب استاد شامیری که در حقیقت فقط «آموزش ترکیب» رو شامل میشه، قرار میدم.
این کلاس که خودم توفیق حضور رو توش داشتم، بی اغراق یکی از فنی ترین و عالی ترین کلاسهایی بود که تا اینجای کار توی حوزه تجربه کردم.

آموزش ترکیب با روشی متفاوت از مدل رایج در حوزه که به نظرم بسیار کاربردی تر از روش معمول هست.

دریافت فایلعنوان: آموزش «ترکیب» استاد شامیری بهار 98حجم: 1.51 مگابایت
برای شروع، لینک دانلود فایل کلاس تجزیه و ترکیب استاد شامیری که در حقیقت فقط «آموزش ترکیب» رو شامل میشه، قرار میدم.
این کلاس که خودم توفیق حضور رو توش داشتم، بی اغراق یکی از فنی ترین و عالی ترین کلاسهایی بود که تا اینجای کار توی حوزه تجربه کردم.

آموزش ترکیب با روشی متفاوت از مدل رایج در حوزه که به نظرم بسیار کاربردی تر از روش معمول هست.

دریافت فایلعنوان: آموزش «ترکیب» استاد شامیری بهار 98حجم: 1.51 مگابایت
بسم الله مهربون :)

استاد اومده، هنوز شروع نکرده صداشو انداخته تو سرش و داد میزنه! 
طفلک بچه ها هرچی جواب میدن، حتی اگه درست هم باشه دعواشون میکنه، تحقیرشون میکنه و فحش میده حتی! جلوی خود مریض و بقیه ی پرسنل و بچه ها! اصن یه جوری رفتار میکنه حتی بلد باشی هم سکته میکنی.
دو گروه دیگه نوبت گروه ما میشه. کاش استاد "خ" برای امتحان میومد ..‌.
خدایا پناه بر تو
سلام دوستان عزیز برای شروع به نوشتن پایان نامه باید مراحلی را در ابتدا پشت سر بگذارید...
1- انتخاب موضوع با توجه به علاقه منابع موجود و تازگی داشتن موضوع
2- سرچ در ایرانداک و اینترنت به طور کلی برای اینکه مطمئن شود موضوع مورد علاقه شما قبلا کار نشده است.
3- نوشتن درخواست و اعلام موضوعات مورد نظر همراه با معرفی استاد راهنما به کارشناس پژوهش دانشگاه،توجه داشته باشید درصورتی که استاد راهنما انتخاب نکنین اعضای گروه برای شما استاد با تجربه متناسب ب

من به دنبال آموزش کاتلین بودم که در گوگل جستجو کردم و تمام آموزش های صفحه اول رو گرفتم چه پولی و چه رایگان . 
از بین آموزش ها موجود که همگی بی کیفیت ، ناقص و به درد نخور بودن یک آموزش که بسیار کامل و با کیفیت بود نظرمو جلب کرد میخاستم معرفی کنم دوره ی اموزشی سایت آواسام بود 

این دوره 99 جلسه هست که توش یه بخش پروژه محور هم هست که یه ماشین حساب و یه بازی فکری و یه اپلیکیشین تناسب اندام میسازه 
مدرس عالی تدریس میکنند و استاد نیک زاد هستند من نه
چرا سئو سایت، بازاریابی اینترنتی، طراحی سایت، رپورتاژ آگهی و بک لینک مهم است؟ بهترین دوره آموزش سئو جامع کدام است؟ آموزش سئو رایگان، آموزش لینک سازی، آموزش سئو کتگوری، آموزش سئو مبتدی، آموزش بک لینک پروفایلی، آموزش سئو دسته، آموزش سئو لینک داخلی، آموزش سئو حرفه ای، آموزش بک لینک پست مهمان و آموزش سئو url چه اثری در کسب و کار آنلاین میگذارد؟ چگونه بک لینک نظرات، سئو لینک داخلی، سئو حرفه ای، بک لینک پروفایلی، سئو مبتدی، سئو وردپرس و سایت خود
برگزاری دوره های فشرده آنلاین آمادگی آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد EPT 

دوره های آنلاین 10 جلسه ای برای گرفتن نمره مطلوب در آزمون EPT 
برگزاری دوره های با کیفیت و منسجم ماهیانه آنلاین ای پی تی توسط گروه آموزشی استاد مهدی شهبازی 

مدرس دوره: استاد مهدی شهبازی 
سوابق مدرس:  
مدرس  دانشگاه علوم‌ پزشکی تهران
موسس گروه آموزش آیلتس شهبازیمدیر آموزش موسسه البرز کرج
مدرس، اگزمینر و مشاور آیلتس خانه آیلتس آفرینش تهران
مدرس، اگزمینر و منتور آی
چرا آموزش سئو، بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت مهم است؟ بهترین دوره آموزشی سئو جامع کدام است؟ آموزش سئو دسته، آموزش بک لینک پست مهمان، آموزش سئو جامع، آموزش سئو مبتدی، آموزش سئو تایتل، آموزش سئو لینک داخلی، آموزش لینک بیلدینگ، آموزش بک لینک نظرات، آموزش سئو لینک خارجی و آموزش سئو رایگان چه اثری در کسب و کار آنلاین میگذارد؟ چگونه بک لینک pbn، سئو لینک داخلی، سئو وردپرس، لینک بیلدینگ، سئو رل کنونیکال، سئو سایت، سئو عنوان و سایت خود را انجام
بودن دوره آموزشی سئو سایت وردپرس بسیار مهم است زیرا اکثر افراد در زمینه آموزش سئو، طراحی سایت، تحلیل سایت و سئو سایت بسیار ضعیف اند. برای این منظور دوره آموزش سئو جامع مثناسئو با تدرس دکتر کرمی تشکیل شده است که بهترین دوره آموزش سئو حرفه ای در میان دیگر دوره آموزشی سئو سایت وردپرس است. در آموزش جامع سئو مثناسئو استاد دکتر محمد کرمی به آموزش سئو ارزان، آموزش بک لینک پروفایلی، آموزش سئو وردپرس، راهنمای آموزش سئو، آموزش سئو حرفه ای، آموزش سئو
دوره ی اموزش فریمورک لاراول ( laravel )

سلام من یک دوره ی فوق العاده برای یادگیری فریمورک لاراول پیدا کردم که پیشنهاد میکنم هر کس نیاز به طراحی و توسعه ی وب داره ازش استفاده بکنه 

آموزش پروژه محور لاراول 
این دوره ی آموزشی ویدیویی از 24 جلسه تشکیل شده است که استاد نیک زاد فوق العاده تدریس کردن بهترین دوره ای بود که به عمرم دیدم از نظر کیفیت خیلی عالی تر از دوره های آموزشی بود که تو اینترنت ادعا میکنن شما رو متخصص لاراول میکنند

بهترین دوره ی ام
آموزش فست فود حرفه ای IRANHFC
واحد آموزش گروه تجهیز و راه اندازی فست فود IRANHFC 
تنها مجموعه دارای تجهیزات پیشرفته و حرفه‌ای فست فود
با بهره‌گیری از اساتید مجرب و خبره در خصوص طبخ غذاهای فست فودی 
در محیطی کاملاً شبیه‌سازی شده 
کلیه دوره‌های آموزش حرفه‌ای فست فود را ارائه میکند
- آموزش برگر طلایی
- آموزش مرغ سوخاری
- آموزش پیتزا ایتالیایی
- آموزش پیتزا آمریکایی
- آموزش اصول مدریت فست فود
- آموزش اصول حسابداری در فست فود
- آموزش سالاد بار
آدرس : ته
امروز صب ۱۰ اینا بیدار شدم ، استاد ک برنامه رو فرستاده بود به واتساپم ، بعد برنامه کلینیکو از استاد ع گرفتم ، کلینیکای گروه ما به بد ترین شکل بود ،استادایی که دوسشون نداشتم ، با ما افتاده بودن ، اصن هیچ تمایزی بین شاگردای برتر و بقیه نمیذارن ، دهنمون سرویسه ، بابا نصف پاداششو بعد یه سال ریختن ، آخه لعنتیا با این پول کم چه میشه کرد؟
ادامه مطلب
بک لینک pbn، سئو لینک خارجی، سئو لینک داخلی، لینک بیلدینگ، بک لینک ایمیل، سئو سایت وردپرس، سئو تایتل، سئو سایت، بک لینک پست مهمان، سئو عنوان و از مهم ترین مسائل آموزش سئو، بهینه سازی سورس سایت، بازاریابی اینترنتی، بک لینک، تحلیل سایت، سئو سایت، طراحی سایت و آموزش سئو است. از این رو برای کسب و کار آنلاین ضروری است تا در دوره های آموزش سئو جامع شرکت کنند. ما به شما آموزش سئو سایت مثناسئو به مدرسی استاد دکتر محمد کرمی را توضیه میکنیم. زیرا که دکت
آموزش زبان انگلیسی سطح مبتدی
بسته خودآموز زبان انگلیسی سطح مبتدی بهترین روش شروع آموزش زبان بدون نیاز به استاد میباشد. این دوره (برعکس تمامی بسته های آموزش زبان) به صورت فارسی تدریس شده است که باعث میشود که زبان آموز همه نکات را ۱۰۰ درصد درک کند. همچنین در این دوره تمامی لغات و جملات توسط استاد تلفظ میشوند که باعث این میشود که زبان آموز با تلفظ صحیح تمامی لغات آشنا شود.
در بسته خودآموز زبان انگلیسی سطح مبتدی استاد عطایی شما گیج نخواهید شد و م
آموزش زبان انگلیسی سطح مبتدی
بسته خودآموز زبان انگلیسی سطح مبتدی بهترین روش شروع آموزش زبان بدون نیاز به استاد میباشد. این دوره (برعکس تمامی بسته های آموزش زبان) به صورت فارسی تدریس شده است که باعث میشود که زبان آموز همه نکات را ۱۰۰ درصد درک کند. همچنین در این دوره تمامی لغات و جملات توسط استاد تلفظ میشوند که باعث این میشود که زبان آموز با تلفظ صحیح تمامی لغات آشنا شود.

در بسته خودآموز زبان انگلیسی سطح مبتدی استاد عطایی شما گیج نخواهید شد و
استاد یکی از دروس آز عوض شده بعد انقدر کوچولو و بامزه است که من عمرا به ذهنم می‌رسید استاد باشه تهش میگفتم دانشجوی ترم ۶ باشه خلاصه که خیلی گوگولیه بعد این گوگولی جان امروز گفت وقتی کارشناسی بوده استادش همین استاد استندآپ کمدی بوده و خب باعث شد تصمیم بگیرم هفته دیگه دوشنبه برم از اوشون بابت تربیت چنین استاد گوگولی‌ای تشکر کنم!
شاگرد به استاد : راز خوشبختی در چیست ؟

استاد : هرگز همنشین احمق ها نشو و با آنها بحث نکن !
 شاگرد : فکر نکنم این راز خوشبختی باشه!

استاد : بله , حق با شماست !!

اگر به گفتگوی کوتاه  استاد و شاگرد که در بالا ذکر شد توجه کنید و رعایت شود

سریعتر به یک برنامه نویس حرفه ای و کار بلد تبدیل میشوید

کاری به کسی نداشته باشید به راهتان با قدرت ادامه بدید

حتما سریعتر از آنچه فکر میکنید موفق میشوید و به اهداف تان میرسید و

صاحب این تخصص جذاب میشوید .

(
گروه آموزش آیلتس استاد مهدی شهبازی برند هدفمند و همراه آیلتس در ایران استاد مهدی شهبازی دانش آموخته رشته آموزش زبان انگلیسی با بیش از 10 سال سابقه تدریس آیلتس و دارنده نمره 9 اسپیکینگ علاوه بر مدیریت گروه تخصصی آیلتس مهدی شهبازی که توسط وی و با همکاری چندی از اساتید برجسته در این زمینه پایه گذاری شده به عنوان منتور، مشاور و اگزمینر موسسات برجسته آیلتس در تهران مشغول به فعالیت می باشد. این گروه آموزشی تاکنون توانسته با برگزاری کارگاه ها و د
یک. سیستم طراحی کردن که استاد بتونه فایل، عکس، ویدیو و یا هر چیزی رو باز کنه و تصویری به دانشجو آموزش بده. بعد استاد از این آپشن استفاده نمیکنه و جداگانه ویدیو ضبط می کنه و توی گروه واتس اپ می فرسته. بهش میگیم استاد یا رو سیستم تصویری درس بده یا فایل های تصویری رو تو واتس اپ بفرست که کلا نیایم تو سیستم. میگه نه من هر دو روش رو انجام میدم چون سیستم حضور غیاب داره. شما هم دوبار بشنوید بیشتر یاد میگیرید. میگیم استاد داری میگی لوله فلان این شکلی تو دی
لازم است که در کلاس آموزش رایانه، کلاس یا مجهز به ویدئو پروژکتور باشد، و یا بتوان از طریق شبکه، بر روی نمایشگر رایانه‌های دانشجویان، محتوای نمایشگر رایانه‌ی استاد را نشان داد. زیرا به این صورت، دانشجویان به طور هم‌زمان در جریان آموزش مبباحث قرار می‌گیرند و کار آموزش آسان‌تر، سریع‌تر و هماهنگ‌تر پیش می‌رود.
در غیر این صورت، لازم است استاد کنار همه‌ی دانشجویان حاضر شود و مبحث را یکی‌یکی به آن‌ها آموزش دهد. البته این کار خیلی مشکلی نیس
مژده به قرآن آموزان عزیز و همراهان گرامی ما  ضبط فیلم آموزش صوت و لحن ویژه قرائت ترتیل، مبتنی بر اجراهای ناب استاد پرهیزگار، در استودیو کانون قرآن و عترت امام جواد (ع) آغاز شد. 
تاریخ انتشار حدودی: ابتدای اردیبهشت 99منتظر خبرهای خوب باشید ...

معرفی و کاربرد گروه ابزارهای تب Home در پاورپوینت 
معرفی و کاربرد گروه ابزارهای تب Home در پاورپوینت-اموزش تب home-اموزش ... آموزش تصویری Excel | Word | Access | Powerpoint ..... ابزار های Alignment : به منظور تنظیم ترازبندی نوشته ها در پاورپوینت مورد استفاده قرار میگیرد.
آموزش پاورپوینت - آموزشگاه کامپیوتر
برنامه پاورپوینت یکی از برنامه های کاربردی مجموعه office است که برای ... تب Home برای تنظیمات متن در اسلایدها و اضافه کردن اسلاید به کار برده می شود. .... باز م
در کلاس های آنلاین، آموزش و فراگیری زبان نسبت به کلاس های حضوری بسیار ساده است دیگر از دشواری های موجود جهت شرکت در کلاس های حضوری خبری نیست. ترافیک سنگین در شهرهای بزرگ را دور زده اید و البته همه چیز بدون نیاز به حضور فیزیکی شما و استاد در محلی برگزار خواهد شد که برای شما امکان دارد. در کلاس های آنلاین بعد مسافت دیگر معنا ندارد و در هر ساعت از روز که تمایل داشته باشید کلاس برگزار خواهد شد. فقط کافی است با استاد  هماهنگ کنید تا کلاس های آنلاین
در کلاس های آنلاین، آموزش و فراگیری زبان نسبت به کلاس های حضوری بسیار ساده است دیگر از دشواری های موجود جهت شرکت در کلاس های حضوری خبری نیست. ترافیک سنگین در شهرهای بزرگ را دور زده اید و البته همه چیز بدون نیاز به حضور فیزیکی شما و استاد در محلی برگزار خواهد شد که برای شما امکان دارد. در کلاس های آنلاین بعد مسافت دیگر معنا ندارد و در هر ساعت از روز که تمایل داشته باشید کلاس برگزار خواهد شد. فقط کافی است با استاد  هماهنگ کنید تا کلاس های آنلاین
 کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-فعا
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-ف
 متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی دانشگاه تربیت معلم تهران                                  دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی                                      گروه روان شناسی            پایان نامه دوره دکتری(Ph.D)  روان شناسی تربیتی                                      موضوع:       بررسی اولویت های اخلاقی و پیش بینی آن بر اساس  متغیرهای رشدی و هیجانی                                   استادان مشاور:     
در آموزش قبلی نحوه ساختن کانال در تلگرام را به شما آموزش دادیم حالا میخواهیم ساخت گروه را به شما آموزش دهیم با میبایل همراه باشید.
ساخت گروه در تلگرام یکی از قابلیت های دیگر تلگرام است. این قابلیت به شما این امکان را میدهد تا دوستانتان را دور هم جمع کنید و گپ بزنید!اینکار بدین معنی است که یک صفحه ای میسازید و مخاطبانتان را به دلخواه به این صفحه دعوت میکنید و قادر به چت کردن با یکدیگر هستید.حتی کسانی که در مخاطبین شما وجود ندارند را هم میتوانی
در کلاس های آنلاین، آموزش و فراگیری زبان نسبت به کلاس های حضوری بسیار ساده است دیگر در زمستان تحمل سرما و در تابستان تحمل گرما را نخواهید داشت از ترافیک سنگین در شهرهای بزرگ خبری نیست و همه چیز در محل شماست البته بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس درس و استاد. در کلاس های آنلاین بعد مسافت (مکان) دیگر معنا ندارد و در هر ساعت از روز که تمایل داشته باشید کلاس برگزار خواهد شد. فقط کافی است با استاد زبان ایتالیایی هماهنگ کنید تا کلاس های آنلاین راس سا
یکی از بهترین امکانات رایگان گروه های تلگرام می باشد.
که شما می توانید به صورت رایگان از این امکانات تلگرامی استفاده کنید.
گروه تلگرام بسازید و حتی می توانید اون رو تبدیل به سوپر گروه تلگرام کنید.
شما می توانید آموزش هایی در سایت لینکدونی تل ببینید.
و شما می توانید گروه تلگرام خودتون رو مدیریت کنید.
و حتی برای اون مدیر انتخاب کنید.
هنگام بازگشت به منزل متوجه شد که دزدی از منزل ایشان فرشی برداشته و در حال بردن آن است!استاد، دزد را تا سرای بوعلی بازار تهران که مشغول فروختن قالی شد، تعقیب کرد.لحظه‌ای در مقابل فرش درنگ کرده، سپس پیش رفت و با پیش‌نهاد منفعت به طرفین، قالی را خریداری کرد. البته به شرط آن که تا منزلش حمل کند.وقتی دزد به منزل استاد رسید، تازه متوجه اصل قضیه شد!!این‌جا بود که از استاد عذرخواهی کرد و ...استاد بدون آن‌که به روی خود بیاورد فرمود: «من که ندیدم تو از خ

برای دیدن تصاویر در سایز بزرگ روی آنها کلیک کنید

با
سلام خدمت شما دوستان، تصاویر جدیدی از آخرین اجرای استاد امیر کریمی به همراه
هنرجوهایشان به دستم رسیده که در این پست براتون قرار میدم. تصاویر مربوط به کنسرت
آموزشی گروه گیتار هنرجویان خانم ها و آقایان به آموزش  و سرپرستی استاد کریمی هستند که در بهمن ماه 1397 در شهر اصفهان به اجرای برنامه پرداخته
اند که با استقبال خیلی خوب مردم با فرهنگ و هنردوست اصفهان همراه شد. با آرزوی موقثیت ب
خوب قبل از اینکه بریم سراغ آموزش تار و شروع کار کردن یه کتاب آموزشی ،میخوام شما رو با این ساز و اجزاش آشنا کنم.تار از ساز های بسیار قدیمی ایرانی است،بنابر روایتی تار از حدود سال ۲۶۰ هجری در بین ساز های ایرانی و موسیقی ما وجود داشته و بعدها توسط صفی الدین ارموی و در 100 سال گذشته توسط اساتید کارکشته یی مثل روح الله خالقی و درویش خان و دیگر افراد به سمت تکامل رفته است.این ساز توسط بزرگانی همچون علی اکبر خان شهنازی،درویش خان،جلیل شهناز و استاد لطف
•درباره مجموعه آموزش گیتار الکتریک
مجموعه آموزش گیتار الکتریک با ارائه 38 ساعت فیلم آموزشی به آموزش تمامی سبک های نواختن گیتار می پردازد. مجموعه آموزش گیتار الکتریک در طی 5 بخش آموزش سطح مبتدی تا پیشرفته سبک بلوز، آموزش سطح مبتدی تا پیشرفته سبک پاپ، آموزش مبتدی کلاسیک راک و آموزش سطح متوسطه و پیشرفته سبک کلاسیک را با زبان انگلیسی و به طور کامل آموزش می دهد. از جمله عناوین آموزشی مجموعهآموزش گیتار الکتریک می توان به اجرای ریتم گیتار ب
تصاویری از تمرینات گروه گیتار کودکان استاد کریمی در آموزشگاه موسیقی آراد شاهین شهر. این کودکان از بین بیش از 30 کودک رده سنی زیر 12 سال از بین هنرجویان خردسال استاد کریمی در آموزشگاه موسیقی آراد شاهین شهر توسط ایشان جهت اجرا در کنسرت شهریور 1398 انتخاب شده اند و به صورت ویژه تحت آموزش مستقیم استاد کریمی قرار گرفته اند، و پس از کسب تجربه های لازم به ارکستر بزرگ پاپ آراد نیز اضافه خواهند شد.
منبع: www.karimimusic.com
توجه: این وبلاگ توسط هنرجویان ایشان جه
خب بیا امروز هم ثبت کنیمبه تاریخ دومین باری که توی زندگیم در جایگاه یک دانش اموز یا دانشجو استاد (معلم) باهام بد برخورد کرد.
یکی دوم راهنمایی.یکی الان
شگفتا به ادب ، فرهنگ و شعورشون. حیف لقب استاد که به اینا میدن.و بیچاره استادهای عزیزی که توی گروه اینها قرار میگیرن
و دارم به این هم فکر میکنم که حتی اگه این درس رو بیفتم هم برام مهم نیست.تا ترم آخر و تا وقتی مجبور نشم برنمیدارم

روزی که از این خراب شده برم حتی پشت سرم هم نگاه نمیکنم.به تعداد رقم ها
سلام . من آموزش زبان برنامه نویسی کاتلین را یک سال پیش شروع کردم . 
اولش این زبان یکم سخت بود چون این زبان از جاوا متفاوت بود یعنی از نظر سینتکس یک زبان جدیدی است . 

آموزش خوب کاتلین مهم است 

زبان کاتلین یک زبان جدید و رسمی است که برای برنامه نویسی اندروید مورد استفاده قرار میگیرد . زبان کاتلین خیلی بهتر از جاوا است . من هم اولش خیلی مقالات اموزشی کاتلین میخوندم که میگفتن در فلان قسمت کاتلین بهتره ولی من باور نمیکردم چون عمیقا کاتلین کار نکر
مجمع خیرین فرهنگ فاطمی(شورای تعالی خانواده )  با همکاری سیمرغ طلایی برگزار می نماید :
*استعدادیابی کودک و نوجوان*
قابل توجه والدین عزیزی که دغدغه ی کشف استعداد و شناخت دقیق از فرزند خودشون رو دارند و دنبال راهکار هستند که بتونن بهترین مسیر رو برای پیشرفت بچه ها انتخاب کنند،
مزایای دوره:کشف استعداد و هوشمندی ارائه راهکارهای خلاقانه برای پرورش استعدادآموزش تکنیک های نوین برای پرورش استعداد آموزش به خانواده ایجاد بستر مناسب جهت انجام فعا
بسم‌الله...
سلام!
+
این موقعیت را تصور کنید:
استادی هست که فقط یک درس دو واحدی ارائه داده است و ظرفیت کلاس ۳۵ نفر است. بعد از کلی چانه زدن ظرفیت کلاس به ۴۰ نفر افزایش یافته است. در کنار این استاد، استاد دیگری همین واحد را ارائه کرده است.( یعنی انتخاب‌های دیگری هم وجود دارد.)
کلاس استاد اول که از این به بعد ایشان را استاد الف می‌نامیم متقاضی بسیاری دارد. 
درس برای یک ورودی دیگر ارائه شده و نمی‌توان از طریق سامانه‌ی دانش‌گاه گرفت‌ش.
گروهی از بچه
شنبه 23 آذر هم گذشت.
روز خوبی بود شب زیاد خوابیدم و سر درد همیشگی صبح. یه چایی غلیظ خوردم با نون و عسل. کلاس اول استاد رو ننشستم و تو کتاب خونه دانشگاه بودم. استاد فهمید و ساعت دوم برای من و خیلی از بچه های دیگه که این روال رو پیش گرفته بودن غیبت زد. احساس گلو درد دارم امیدوارم مریض نشده باشم. نهار رزرو نداشتم و همبرگرد خوردم. هوای رشت ابری بود و صبحش کمی سردم شده بود. کلاس بعدازظهر خوب بود گروه ما کنفرانس خوبی داد خلاصه و مفید غیر از گروه ما سه تا گ
آموزش طراحی سایت از طریق کلاس های آموزشی
این مورد را زیاد توصیه نمی نمایم زیرا باعث می شود شما در یادگیری های آتی خود وابسته به استاد خود باشید ولی اگر به هر جهت با توجه به روحیه خود تشخیص می دهید می توانید در کلاس های آموزشی معتبر شرکت نمایید. این کار را با پرس و جو از دوستان و آشنایان انجام دهید. معتبر ترین موسسه آموزشی که اینجانب توصیه می کنم کلاس های طراحی وب مجتمع فنی تهران می باشد.
آموزش طراحی وب از طریق کتاب
بنده کار طراحی وب را با یک کتا
استاد فقط استاد امروز 
ک مراقبم بود اومد راحت در کلاسو بست بچه ها همه ازاد همه سوالارو قشنگ توضیح داد جواب رو هم غیر مستقیم گفت حواسشم پرت میکرد هر کی هر کار میخاس میکرد تازه یک سوال ازش پرسیدم نصف جواب رو بهم گفت گفت حالا فعلا اینارو بنویس بقیرم اگه یادت میاد بنویس اگه هم یادت نمیاد اشکال نداره خودتو ناراحت نکن نمرتونو میدم ^___^
استادی از بهشت
الهی ک خیر ببینی استاد جان
تار در لغت ایرانی به معنی زه، سیم و از لحاظ سازشناسی از گروه سازهای زهی مضرابی است. بنابر روایتی تار از زمان فارابی (حدود سال ۲۶۰ هجری – سال ۳۳۹ هجری) موسیقیدان معروف ایرانی وجود داشته و بعد از وی توسط صفی الدین ارموی و دیگران به سمت کمال پیش رفته‌است.نواختن این ساز در دورهٔ زندیه در شیراز متداول و مرسوم بوده‌است. با این همه، نام نوازندهٔ مشخصی از این ساز در منابع دوره زندیه دیده نمی‌شود و از این‌رو، احتمالاً این ساز در آن دوره نام دیگری دا

با سلام و احترام. شنبه ١١ ام اسفند ساعت ١١/٣٠ براى دفاع پروپوزال در نظر گرفته شده. لطفا دانشجویان اعلام آمادگى بفرمایند و تا سه شنبه دو نسخه امضا شده توسط استاد راهنما تحویل گروه بدهید. موفق باشید
در زیر همین پست، نام، موضوع و استاد راهنما را اعلام بفرمایید. 
داورها : دکتر خیرآبادى و دکتر حاجى بگلو 
بالاخره سوگلی دفاع کرد اونم چه دفاعی...
داوراش یکی از بهترین اساتیدمون بود که خیلی سطح علمیش بالاست و منم خیلی خیلی قبولش دارم
داورم منم به احتمال 95 درصد ایشون باشه :)
قشنگ سوگلی رو خورد کرد بهش گفت هیچ ایده جدیدی نداشتی، ارائه ت فوق العاده ضعیف بود
یه سری دلایل هم گفت که منظورش این بود که خودت انجام ندادی که نتونستی ما رو قانع کنی
و داکیومنتت هم از یه گزارش کلاسی ضعیف تره
فقط میخورد و میخندید و قیافشم خیلی تابلو بود
اون یکی داور هم باهاش لج بود

با سلام خدمت شما دوستان، تصاویر جدیدی از آخرین اجرای استاد امیر کریمی به همراه هنرجوهایشان به دستم رسیده که در این پست براتون قرار میدم. تصاویر مربوط به کنسرت آموزشی گروه گیتار هنرجویان خانم ها و آقایان به آموزش  و سرپرستی استاد کریمی هستند که در بهمن ماه 1397 در شهر اصفهان به اجرای برنامه پرداخته اند که با استقبال خیلی خوب مردم با فرهنگ و هنردوست اصفهان همراه شد. با آرزوی موقثیت ب
یکی از چالشای اساسی تدریس، نگه‌داشتن/نداشتن حد وسط توی درس‌دادنه. بر این اساس می‌شه استادا رو به سه دسته تقسیم کرد:
۱.سمت افراط قضیه: تا-بیخِش-درس‌دهندگان. این گروه سرفصل رو تا بیخش می‌گن و کلی هم تمرین و تکلیف بار دانشجو می‌کنن. تخصص اصلی این عزیزانِ دل، تربیت ملابنویسه. چه در امر جزوه‌نویسی، چه در بخش تمرین‌های تحویلی. تو گویی یگانه رسالتشون تربیت دستگاه زیراکسه ولاغیر. توجیهشونم اینه که ما وجدانمون راحته که وظیفه‌مونو انجام دادیم و
تصاویری از تمرینات گروه گیتار کودکان استاد کریمی در آموزشگاه موسیقی آراد شاهین شهر. این کودکان از بین بیش از 30 کودک رده سنی زیر 12 سال از بین هنرجویان خردسال استاد کریمی در آموزشگاه موسیقی آراد شاهین شهر توسط ایشان جهت اجرا در کنسرت شهریور 1398 انتخاب شده اند و به صورت ویژه تحت آموزش مستقیم استاد کریمی قرار گرفته اند، و پس از کسب تجربه های لازم به ارکستر بزرگ پاپ آراد نیز اضافه خواهند شد.
به نام خدا
ما در کل اتاق آموزش فقط یک نفر را سراغ داریم که جواب پرسش‌هایمان را می‌داند. درست، کامل و با جزئیات پاسخگوی ماست و نه سرکارمان می‌گذارد و نه الکی ما را از سر خود باز می‌کند. مستر میمِ عزیز. که راستش را بخواهید اصلا نمی‌دانیم در اصل چه سِمَتی در دانشگاه دارد! روز انتخاب واحد وقتی ظرفیت دو گروه یکی از درس‌هایمان تکمیل شد راهی آموزش شدیم تا درخواست ظرفیت اضافه بدهیم. آنقدر برخورد مسترمیم برایمان دوست داشتنی بود که تا آخر ترم تعریفش
هفته پیش دومین جلسه کلاسی بود که استاد رپ که جدیدا شده آنخ ماهو البته به سبب سیاس بودن نه شخصیت منفی یا چاقی و کچلی که اتفاقا یک لاغر مو قشنگه! البته که من مدل موشو دوست ندارم و بهشم گفتم ولی خب گفتم که کچل نیست.
جلسه پیش استاد ما رو گروه بندی کرد بعد دیدیم که شت لعنتی این استاد رپ داره میگه نه استاد پسرا با هم نه و فلان و یه ترم دویی خیلی خیلی رو مخ رو انداخت گردن ما و تمام.
این جلسه داش غیرت رفت به استاد گفت میشه تایم‌مون رو عوض کنیم و استادم خیل
دانلود رمان جدید عروس استاد
دانلود زیبا و جذاب رمان عروس استاد
دانلود رمان عروس استاد دارند جام طرفدار
دانلود جدیدترین رمان عروس استاد با نسخه pdf
دانلود رمان باحال و عاشقانه عروس استاد با نسخه pdf
دانلود پارت اول رمان عروس استاد با نسخه apk
ادامه مطلب

با سلام خدمت شما دوستان، تصاویر جدیدی از آخرین اجرای استاد امیر کریمی به همراه هنرجوهایشان به دستم رسیده که در این پست براتون قرار میدم. تصاویر مربوط به کنسرت آموزشی گروه گیتار هنرجویان خانم ها و آقایان به آموزش  و سرپرستی استاد کریمی هستند که در بهمن ماه 1397 در شهر اصفهان به اجرای برنامه پرداخته اند که با استقبال خیلی خوب مردم با فرهنگ و هنردوست اصفهان همراه شد. با آرزوی موقثیت ب

در اینجا یکی از بهترین گروه یاب های لری رو میخام به شما معرفی کنم، این گروه یاب از بزرگترین گروه یاب های لرستان می باشد و لینک گروه های لری زیادی در این کانال به ثبت رسیده است.
شما برای عضویت در لینک یاب لرستان کافی هست که روی عکس زیر کلیک کنید، البته شما اگر گروه تلگرام لری دارید، حتما در این گروه یاب معرفی کنید تا تعداد گروه های لری زیاد بشن.
به نام خداما در کل اتاق آموزش فقط یک نفر را سراغ داریم که جواب پرسش‌هایمان را می‌داند. درست، کامل و با جزئیات پاسخگوی ماست و نه سرکارمان می‌گذارد و نه الکی ما را از سر خود باز می‌کند. مستر میمِ عزیز. که راستش را بخواهید اصلا نمی‌دانیم در اصل چه سِمَتی در دانشگاه دارد! روز انتخاب واحد وقتی ظرفیت دو گروه یکی از درس‌هایمان تکمیل شد راهی آموزش شدیم تا درخواست ظرفیت اضافه بدهیم. آنقدر برخورد مسترمیم برایمان دوست داشتنی بود که تا آخر ترم تعریفش
کودکی ده ساله را که دست چپش در یک حادثه ی رانندگی از بازو قطع شده بود ، برای تعلیم فنون رزمی جودو به یک استاد سپردند . پدر کودک اصرار داشت استاد از فرزندش یک قهرمان جودو بسازد . استاد پذیرفت و به پدر کودک قول داد که یک سال بعد میتواند فرزندش را در مقام قهرمانی کل باشگاه ها ببیند . در طول شش ماه ، استاد فقط روی بدنسازی کودک کار کرد و در عرض این شش ماه حتی یک فن جودو به او تعلیم نداد 

ادامه مطلب

این مجموعه شامل 174 جلسه ویدویی است و مدرس این آموزش مقدماتی تا پیشرفته افترافکت ، استاد سعید طوفانی هستند ، این مجموعه بسیار کاربردی است که در آن بسیاری از موضوعات در دسته بندی های مختلف نسبت به کاربردهای بازار کار آموزش داده می شود.

لینک دانلود آموزش : لینک
نمیدونم توی وبلاگ قبلیم گفته بودم یا نه...احتمالا کسایی که اونجا بودن در جریان کشمکش های من و استاد موسیقیم بودن...سرانجام این کشمکش ها این شد که من از گروه کنار گذاشته شدم..همیشه فکر میکردم اینکه از گروه خط بخورم و توی کنسرت ها نباشم خیلی برام سخت باشه و به نوعی ضعف و افت محسوب شه برام ولی به خاطر رفتار سنگین استادم اون اواخر، وقتی پیشنهاد حذف شدن از گروه رو بهم داد کاملا قبول کردم و یه نفس راحت کشیدم تقریبا میشه گفت شیش ماه یا بیشتره که از گروه
✅انواع دانش آموزان از نظریادگیری:
دریک کلاس درس سه گروه دانش آموز وجود دارد:1-کلامی2-تصویری3-دست ورز
✅کلامی:یادگیری در این گروه از دانش آموزان،از راه شنیداری است.یادگیری از جزء به کل است.با تکرار از درس،آموزش در آنها صورت می گیرد.
نوع تکلیف در این گروه،از طریق بازگو کردن مطالب و تحقیق کردن است.بچه های کلامی،از کلام به مرحله مجرد می رسند.
✅دسته دوم:دانش آموزان تصویری:یادگیری در این گروه از دانش آموزان،ازراه دیدار است.یادگیری از کل به جزء است.
۱. یادتان هست در پست نه به تدریس مجازی قبلی گفتم مسوول آموزش، چت گروه را قفل کرد؟ چند ساعت بعد دوباره باز کرد و متن بلندبالایی گذاشت و یک سری نکات را تذکر داد. از جمله این که اگر سوالی دارید در پی وی بپرسید و در گروه چت نکنید. و این که برای دانشجویانی که نتوانسته اتد از ایتا استفاده کنند یک گروه در تلگرام یا واتساپ بزنید. هنوز ده دقیقه از این پیام نگذشته که یکی از همکاران گرامی، به جای مراجعه به پی وی مسوول آموزش، همان جا وسط گروه پیام داده که: در
۱. یادتان هست در پست نه به تدریس مجازی قبلی گفتم مسوول آموزش، چت گروه را قفل کرد؟ چند ساعت بعد دوباره باز کرد و متن بلندبالایی گذاشت و یک سری نکات را تذکر داد. از جمله این که اگر سوالی دارید در پی وی بپرسید و در گروه چت نکنید. و این که برای دانشجویانی که نتوانسته اتد از ایتا استفاده کنند یک گروه در تلگرام یا واتساپ بزنید. هنوز ده دقیقه از این پیام نگذشته که یکی از همکاران گرامی، به جای مراجعه به پی وی مسوول آموزش، همان جا وسط گروه پیام داده که: در
از همه قمی ها که دوست دارند تا در گروه قم واتساپ شهر خودشون با همشهریای خودشون چت کنند دعوت میکنم که به گروه واتساپ قم بیان و در این گروه فعالیت خودشون رو آغاز کنند.
این گروه برای دورهمی قمی ها ایجاد شده و شما میتونید در این گروه با همشهریا چت دوستانه داشته باشید و سعی کنید که حتما این چت برا اساس اصول گروه باشه تا کسی اذیت نشه.
ما همچنان این گروه رو توسعه میدیم تا افراد با خیال راحت از امکانات گروه بهره مند شوند و در پایان از دوستانی که این گرو
هفت نام امیر المومنین علیه السلام در قیامت (به روایت اهل تسنن)
موفق بن احمد خوارزمی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۳۲۳- وبهذا الاسناد عن الإمام محمد بن أحمد بن شاذان هذا ، حدثنا أبو محمد عبد الله بن الحسین الصالح ، عن محمد بن على الاعرج ، عن محمد بن الحسین ابن عبد الوهاب ، عن علی بن الحسین ، عن الربیع بن یزید الرقاشی ، عن أنس قال : قال رسول الله : إذا كان یوم القیامة ینادون علی بن أبی طالب بسبعة اسماء : یا صدیق ، یا دال ، یا عابد ، یا هادی ، یا مه
برنامه نویس کسی است که برای کامپیوتر کدی می نویسد که به او می گوید چه کاری را باید انجام دهد
برنامه نویسان باید از بخش گسترده ای از الگوریتم ها و زبان های برنامه نویسی اطلاع داشته باشند
برنامه نویسان لازم است که مهارت های ارتباطی نوشتاری و کلامی قوی داشته باشند
آن ها باید توانایی کار در محیط های گروهی را داشته و با
فناوری های جدید و زبان های برنامه نویسی به روز آشنا باشند.

شاگرد به استاد : راز خوشبختی در چیست ؟

استاد : هرگز همنشین احمق ها نش
خصوصیات یک استاد آیلتس مناسب
یکی از دغدغه های زبان آموزان و کاندیداهای آیلتس انتخاب استاد مناسب بوده است. به این دلیل که این آزمون دقیقا یک آزمون سرنوشت ساز است. بر اثر شکست در این آزمون هر فردی ممکن است هزینه های زیادی متحمل شود لذا انتخاب یک استاد مناسب و کاربلد واقعا کار سختی است. اگر شما هم با این مشکل مواجه شده اید لطفا به لینک زیر سر بزنید تا با خصوصیات یک استاد آیلتس خوب آشنا شوید: 

انتخاب استاد مناسب آیلتس...

معرفی دبیران محترم دبیرستان نمونه ملاصدرا درس سال 99-98

کار و فناوری
استاد علی ربیع زاده(لیسانس برق_دبیر تخصصی در حوزه برق و سازه های الکترونیکی و کار های عملی) 

عربی
استاد ایوب شکاریان (دکترای عربی، دبیر تخصصی) 
استاد عباس مومن (لیسانس عربی"دبیر تخصصی) 

ریاضی
استاد ابراهیم بشیریان (فوق لیسانس ریاضی'دبیر تخصصی) 
آقای.... (اطلاعات بعدا اصلاح میگردد) 

فارسی
استاد حسن فراتی (لیسانس فارسی' دبیر تخصصی) 
آقای حاجی پروانه (لیسانس فارسی ') 

علو
سلام بلبلای تو خونه.....(استغفروالله!!!!:))
خدا روشکر که سیستم آموزش از راه دور LMS  دارید.....خدا رو شکر که کانال شاد دارید....خدا رو شکر..:))
درس خوندن با این سامانه ها و اَپ ها چطوره؟ فاز میده؟ عه ببخشید یعنی راهگشا و بهینه هست؟؟
والا زمان ما که از این داستانا نبود...
به یکی از گروه های یکی از دانشگاه هایی که سابقا درس میدادم یه سرک کشیدم دیدم جنجالی هست بین استادا و دانشجوها....استاد میگفت واتساپ حجم بیشتر از 16 مگ رو قبول نمیکنه و همه باید برن اَپ سروش ر
خیلی از دغدغه های دوستان تلگرام داشتن لینک گروه تلگرام می باشد.
در کانال گروه تلگرام لینک گروه های تلگرامی به صورت رایگان انتشار پیدا می کند.
شما می توانید با داشتن لینک کانال گروه تلگرام وارد گروه های مختلف تلگرام از جمله گروه چت تلگرام
و گروه گپ تلگرام و ... بشید.
برای پیوستن به گروه های تلگرام فقط کافی هست تا وارد سایت لینکدونی تل بشید.
در این مطلب با مجموعه تمام آثار استاد رهنما در خدمت شما هستیم مجموعه کتب مختلف استاد رهنما و جزوات آموزشی جفر
برای دانلود مجموعه کتاب های آموزش جفر و رمل و علوم غریبه استاد رهنما بر روی لینک پایین یا تصویر کلید کنید

دانلود تمام کتاب های استاد رهنما

برای دانلود تمام جزوات آموزش جفر استاد رهنما بر روی لینک پایین و یا تصویر کلیک کنید

دانلود همه ی جزوات آموزش جفر استاد رهنما
خیلی از دغدغه های دوستان تلگرام داشتن لینک گروه تلگرام می باشد.
در کانال گروه تلگرام لینک گروه های تلگرامی به صورت رایگان انتشار پیدا می کند.
شما می توانید با داشتن لینک کانال گروه تلگرام وارد گروه های مختلف تلگرام از جمله گروه چت تلگرام
و گروه گپ تلگرام و ... بشید.
برای پیوستن به گروه های تلگرام فقط کافی هست تا وارد سایت لینکدونی تل بشید.

با سلام

گروه دهه هشتادیا - گروه تلگرام دهه هشتادیا - گروه دهه هشتادیا اصفهان - گروه دهه هشتادیا مشهد - گروه دهه هشتادیا کرج - گروه دهه هشتادی تلگرام - گروه دهه هشتاد تهران - گروه دهه هشتاد شیراز - گروه دهه هشتاد مشهد - گروه دهه هفتاد کرمانشاه - گروه دهه هشتاد در تلگرام - گروه مختلط دهه هشتاد - لینک گروه دهه هشتاد - گروه چت دهه هشتاد و ...

جهت مشاهده گروه دهه هشتاد تلگرام وارد لینک زیر شوید :
گروه دهه هشتاد

صرفه جویی در زمان با آموزش مجازی فیبروز ابرو
آموزش مجازی فیبروز ابرو در زمان شما نیز بسیار بسیار صرفه‌جویی می‌کند. چرا که مثلاً شما نیاز نیست ساعت‌ها در مسیر باشید و راه های طولانی را طی کنید تا به محل آموزش یا سمینار یا ورکشاپ خاصی دستیابی پیدا کنید. از طریق آموزش مجازی فیبروز در خانه خود بر روی مبلمان خود یا در آشپزخانه خود نشسته اید و آموزش را با همان کیفیت دریافت می‌کنید. کیفیت بیشتر یا ساعت بیشتر آموزش مجازی فیبروز یا هاشور ابرو آموز
معلمی را می شناسم، که با عشق تدریس می کند.
معلمی را می شناسم، که عاشق طبیعت است.
زیست شناسی را با سرپنجه هنر به طبیعت وصل می کند.
ایشان استاد عزیز عذار است
معلم زیست شناسی، که تصاویر زیبائی از طبیعت ایران به تصویر کشیده است.
ایشان عاشق معلمی و آموزش زیست شناسی است.
ایران به معلمینی چون استاد عذار افتخار می کند.

عنوان: عکس پرندهحجم: 114 کیلوبایتتوضیحات: تصویر زیبای پرنده از استاد عذار، دبیر زیست شناسی

بچه های شهر لرستان بعد از این میتوانند با بهره برداری از کانال گروه تلگرام در گروههای چت لری عضو بشوند.

گروه دوستیابی لر یک راه برای جستجوی دوست خوب در لرستان هست و البته یک دوست مجازی و نه دوست واقعی.
در کانال گروه تلگرام،در گروه مورد علاقه خود عضو شوید.
  گروه تلگرام لری
@group_60
خب گاهی با بعضی آدمها به مشکل میخوری، نمیدونم چرا با این استاد به مشکل خوردم. واقعا هنوز برام سوال هست. وقتم شریف تر از این بود که به غیبت از ایشون بگذره. خسته ام کرد.اینها رو میگم که خالی بشم چون جایی برای گفتن ندارم و مثل شما استاد عزیز، پیش همه یک سری واقعیت نصفه و نیمه را بیان نمیکنم!!!
ادامه مطلب
گویند که معلّمی از بینوایی در فصل زمستان درّاعۀ(1) کتانِ یک‌تا(2) پوشیده بود. مگر خرسی را سیل از کوهستان در ربوده بود می‌گذرانید، و سرش در آب پنهان.(3)
کودکان پشتش را دیدند و گفتند: «استاد، اینک پوستینی در جوی افتاده است، و تو را سرماست، آن را بگیر.» 
استاد از غایت احتیاج و سرما در جَست که پوستین را بگیرد، خرس تیز(4) چنگال در وی زد. استاد در آب گرفتار خرس شد. کودکان بانگ می‌داشتند که: «ای استاد، یا پوستین را بیاور و اگر نمی‌توانی رها کن، تو بیا.»
گ
گروه چت آزاد گروه تلگرامی می باشد. که داخل آن گروه چت آزاد است و همه اعضا بدون محدودیت می توانند 
داخل این گروه چت تلگرامی چت کنند.
و گپ بزنند گروه گپ تلگرام  هم در مطلب قبلی توضیح دادیم شما می توانید لینک گروه چت تلگرام را به راحتی در اختیار داشته باشید.
باید وارد کانال گروه تلگرام بشید برای پیوستن به چت آزاد داخل سایت لینکدونی تل برید.
چند ماه پیش در کلاس اتفاق عجیبی افتاد که مانند یک  راز بود. یکی از همان راز های استاد.
تلفن آقای نوری زنگ خورد و با حالتی پریشان کلاس را ترک کرد. ما همه جا خورده بودیم.وقتی استاد کلاس را ترک کرد مدیر دوره ها آمد و کلاس را تعطیل کرد. همه ی ما نگران استاد بودیم که مبادا اتفاقی برای او بیفتد.
چند روز گذشت اما خبری از استاد نبود و یک مربی تند مزاج سرپرستی کلاس ما را به عهده داشت. 
چند هفته گذشت و در نهایت استاد آمد ولی رفتارش آن استاد قبلی را نشان نمی د
استاد داستان پیام داده انتظار میره امسال به جای چیزهای دیگه ...برای هم کتاب ارسال کنیم به عنوان عیدی تا هم مطالعه کنیم و هم این روزها مفید باشه برای همه...
منم جواب دادم...واقعاااا انتظار میره استاد!بی زحمت امضا هم بکنید کتابو برام!
و استاد فقط سکوت...فقط نگاه...

پله ها را دوتا یکی رساندم به طبقه دوم، هنذفری به گوش، عینک آفتابی به چهره، گوشی بدست، وارد شدمنفس زنان آب دهانم را قورت دادم که بگویم ببخشید دیر شد!استاد (بخوانید استاد سختتتتتتگیر و کلاس پررررررر استرس) چهره اش به خنده وا شد و با اطمینان گفت: ایشون رو کامل  میشناسم! بفرماییداستاد هر چه سختگیرتر کلاس پرجمعیت تر! حلقه شاگردان برگشتن که حاصل ذوق استاد را ببینند و جالب تر که آشناتر ها بیشتر بودند... و از قبل برایم چهارپایه گذاشته بودند در مجاورت
اولین بار مریم این کتاب رو معرفی کرد
با مریم کلاس استاد جان آشنا شدم
رشته و گرایش خیلی متفاوتی داره با زمینه کار من و استاد جان
استاد مریم گفته بود کلاس استاد جان رو بیاد شاید بتونه در مورد ی موضوعی
اطلاعات کسب کنه
و مریم پارسال برای دومین سال می اومد کلاس استاد جان
خوب براش خیلی سنگین بود و میشه گفت هیچی نمی فهمید
از من در مورد استاد جان و دیدگاهش و نگرشش پرسید
و این بین یکمی از دیدگاه استاد خودش گفت
و این شد که من با استاد مریم از دور آشنا شدم
دانلود رایگان فیلم آلما با کیفیت 1080p , 720p با لینک مستقیم,
دانلود فیلم گروه آلما با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی گروه آلما با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1394
کارگردان : عباس مرادیان
بازیگران : نازنین فراهانی, بهاره افشاری, پژمان بازغی, کامران تفتی, مجید واشقانی, مریم سعادت, آتیلا پسیانی, شقایق فراهانی, پیمان دارابی
خلاصه داستان : پیمان در اثر عشقی نافرجام گروه آلما
را 15 سال پیش ترک کرده است. او با رفتنش م
گروه واتساپ مازندران مخصوص دوستان مازندرانی است و از همه شمالیا و مازندرانی ها درخواست میشود که به گروه بیایند و در گروه با دوستان خود چت کنند.
چت در گروه واتساپ مازندران برای همه شما آزاد است و شما میتونید چت دوستانه در گروه داشته باشید، اگر میتونید مدیریت گروه رو هم بر عهده بگیرید که خوشحال میشیم.
اگر دوست دارید که در گروه واتساپ مازندران مدیر گروه شوید درخواست میکنم که به مدیر گروه اصلی بگین تا ایشان در صورت صلاحدید به خواسته شما برسد.
قو
پایه دوازدهم _ ریاضیات گسسته _ فصل دوم _ درس دوم
دریافت powerpoint

+توضیحات
اسلاید۲: صفحه ۴۳ کتاب درسی _ تاریخچه (ایجاد انگیزه)
اسلاید۵: صفحه ۴۴ کتاب درسی _ شکل۱
اسلاید۷: برای هرکدام از پنج گراف داده شده، مجموعه‌ی احاطه‌گر بنویسید. (مثال)
اسلاید۸: روی ستاره قرمز‌رنگ کلیک کنید تا به اسلاید ۷ بروید و برای هرکدام از پنج گراف آن، مجموعه احاطه گر مینیمم بنویسید. (مثال)
اسلاید۱۸: هر گروه یک گراف دلخواه رسم کند و هر گروه گرافی را که رسم کرده، به گروه بعدی
گروه های تلگرام قم همیشه این شانس رو داشتهاند که جز بهترین گروه های تلگرام باشند.
یکی از معروف ترین گروه تلگرام رو به خودش اختصاص بدهد.
گروه چت قم
گروه دختر پسرهای قمی 
گروه دوتیابی قم از گروه های پر سرچ تلگرامی هستند.
لینکدونی قم ، لینک گروه های تلگرامی قم را انتشار می دهد.
برای پیوستن به گروه تلگرام قم روی عکس زیر کلیک کنید.                             linkyab140
چهارشنبه هام خالیه،کلاس ندارمبالاخره در ترم 8 به این درجه رسیدم.
امروز بخاطر کارای ترمیم "ع" رفته بودم دانشکده که بتونم یه درس اختیاری که مدیر گروه و استادش نمیخواستن درسو به کسایی که تو انتظار درسن و گرایششون مربوط به اون درس نیست،بدن.که خب "ع"  هم قاعدتا جزو همین دسته بود.اولش کاملا در حالت پاس کاری بودم.استاد میگفت مدیر گروه،مدیر گروه میگفت استاد، اینجای داستان تصمیم گرفتم برم خیلی جدی و اساسی تلاشمو برای مذاکره و راضی کردن استاد بکنم.تو
امروز استاد عیسی پیام داد که به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی همگانی کلاسهای موسیقی غیرحضوری تا پایان سال برگزار میشود. به این صورت که هر هنرجو باید اجرای درس خودش را فیلم بگیرد و برای استاد ارسال کند و سپس استاد ایرادات احتمالی اجرا رو بگوید و درس جدید را هم بدهد. تجربه ی شیرین و منحصربفردی خواهد بود
بدم اومد ک وقتی استاد داشت chondromalacia رو درس میداد به من نگاه کرد فقط چون که میدونست من زانوم درد میگیره://بعدشم پرسید استاد درمانش چیه استاد گفت وزن کم کنن، گفتش که اگه وزنشون کم باشه چی؟ استاد گفت هیچی و باز به من نگاه کرد:/الان که داشتم این مبحثو میخوندم یادم اومد و خورد تو حالم:/اینم یادم اومد که سر قلب استاده به من گفتش که برم دستگاه فشار بیارم خیلی بدم اومد:(((((شاید چون نصفه و شبه و دارم درس میخونم، ولی نه خوب ناراحت میشه آدم بخاطر چیزای کوچیک:(
رفتیم مریض رو معاینه کنیم ، مریض آخوند بود با عمامه و بند و بساطش نشسته بود روی تخت ؛ استاد گفت میشه کلاهتون رو بر دارین من معاینه کنم ؟؟ (سرش رو بخیه زده بود باید سرش رو میدید استاد) 
یعنی اووونقدر خودم رو نگه داشتم اون وسط نخندم که داشتم غش میکردم :)) 
بعد از اینم که اومدیم بیرون خود استاد از سوتی ای که داده بود غش کرد رسما...
کارگاه مجازی مهارت های پیش از ازدواج
‍ #استاد: حجت‌الاسلام والمسلمین بقایی
▫️استاد حوزه و دانشگاه، ▫️مشاور، روانشناس▫️استاد مهارتهای زندگی، خانواده و ازدواج▫️برگزار کننده بیش از۲۰۰ کارگاه مختلف در مراکز و ارگانها و مجموعه های فرهنگی
✅ #جزئیات_کارگاه:
۱. مجازی و در ایتا برگزار می شود. ۲. در طی ده جلسه صوت استاد را در کارگاه می شنوید.۳. امکان پرسش و پاسخ از استاد وجود دارد. ۴. بعد از اتمام دوره #گواهی کانون صادر می شود. ۵. #هزینه_ثبت_نام
ضمن عرض سلام و ادب و احترام؛
امروز قصد دارم سامانه‌ای برای آموزش مجازی با توجه به این ایام کرونایی معرفی کنم.
نام این سامانه skyroom است که با همت جوانان ایرانی اداره می‌شود.
در این برنامه استاد امکان اشتراک صوت،تصویر،فایل و پیام را دارا می‌باشد.
امیدوارم این برنامه بتواند جایگزین مناسبی برای آموزش حقیقی باشد.
انشاالله روز به روز پیشرفت های درخشان داشته باشید.
ممنون از همراهیتون... 
یاعلی
یکماه پیش فایل پروژه را فرستادم برای استاد، قرار بود کامنت های خودش را بذاره و بعد فایل را بفرسته برای خانم دکتر که ایشون هم کاملش کنه و بخشی که مربوط به تخصصش هست را بذاره. چند روز پیش نهایتا به استاد پیام دادم که استاد تغییرات را انجام دادید فایل را بفرستید که من موارد شکلی و ... را هم نهایی کنم. اونوقت تازه میگه از خانم دکتر پیگیر بشوید که فایلشون را ارسال کنند! خب من تا اون موقع فکر میکردم استاد کامنت های خودش را گذاشته روی فایل، تا اینکه زن
به امید خدا فعلا کار رو با بارگذاری صوتهای تدریسی که ضبط شدن و برخی جزوات که تقریر خودم هست شروع می کنم؛ تا ببینیم در ادامه خدا چی بخواد...
محتواهایی که فعلا آماده در اختیارم هست و ان شاء الله به تدریج بارگذاری میشه ، عبارتند از:
ادبیات:
جزوه نحو 4 استاد شامیری (حفظه الله)
صوت های تدریس و جزوه تجزیه ترکیب استاد شامیری (حفظه الله)
فقه:
صوت های تدریس فقه 3 ( کتاب المتاجر، کتاب البیع و کتاب الدین) استاد مفتخر (حفظه الله)
صوت های تدریس فقه 2 (کتاب الصوم
آموزش تار ، سه تار و تنبور
استاد خوشبخت فرازمندیان ( روزهای یکشنبه ، دوشنبه و چهار شنبه )

فیلم همنوازی سه تار و تنبک ( جهت تماشای فایل کلیک کنید )عنوان: همنوازی سه تار و تنبک در مایه ابوعطاتوضیحات: استاد فرازمندیان 
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 65161458 و 65143601تماس حاصل فرمایید .

Telegram:KhaneheFarhang
Instagram: KhaneheFarhang
WhatsApp:KhaneheFarhang

بعد از فیلتر شدن تلگرام تصمیم گرفتم تا گروه واتساپ کرمان را راه اندازی کنم و از همه بچه ها کرمانی هم درخواست میکنم که این گروه خوب و دوست داشتنی شهرشون رو از دست ندین.
ما در این گروه تلاش میکنیم تا یک دورهمی خوب و شاد رو برای شما ایجاد کنیم و شما میتونید از کنار هم بودن در گروه لذت ببرید و به قوانین گروه و هم توجه کنید تا انشالله مشکلی پیش نیاد.
صحبت های سیاسی در گروه ممنوع است و در صورت دیدن صحبت و گفتگوی سیاسی در گروه حذف خواهید شد، پس انتظار م
در کلاس های آنلاین همانند کلاس های حضوری دقیقا ارتباط قوی و موثر بین زبان آموز و مدرس ایتالیایی برقرار میشود. هیچ شکی در این مورد نیست. به عنوان مثال ما در کلاس های حضوری، حضور فیزیکی استاد و زبان آموزان را درک میکنیم. در این حضور فیزیکی استاد و زبان آموز با یکدیگیر صحبت میکنند و ارتباط آن دو برقرار می شود. این اتفاق دقیقا همان چیزی است که به مراتب با هزینه بسیار کمتر در کلاس های آنلاین میان استاد و زبان آموز رخ میدهد. چراکه در کلاس های آنلاین
در کلاس های آنلاین همانند کلاس های حضوری دقیقا ارتباط قوی و موثر بین زبان آموز و مدرس ایتالیایی برقرار میشود. هیچ شکی در این مورد نیست. به عنوان مثال ما در کلاس های حضوری، حضور فیزیکی استاد و زبان آموزان را درک میکنیم. در این حضور فیزیکی استاد و زبان آموز با یکدیگیر صحبت میکنند و ارتباط آن دو برقرار می شود. این اتفاق دقیقا همان چیزی است که به مراتب با هزینه بسیار کمتر در کلاس های آنلاین میان استاد و زبان آموز رخ میدهد. چراکه در کلاس های آنلاین

این نرم افزار اموزش گام به گام نماز طبق عقیده اهل سنت در گوشیهای اندروید میباشد.
برخی از ویژگی های نرم افزار:
- آموزش گام به گام و تصویری نماز
- آموزش نماز برای مردان و زنان مسلمان
- آموزش نماز پنج گانه
- آموزش نماز جناز
- آموزش نماز تسبیح
- آموزش نماز عید
- آموزش وضو
- آموزش اخلاص در نماز
و ....
حجم : 34 mb
لینک دانلود : دریافت فایل
بعد از اولین جلسه ای که با استاد کاف داشتیم،حس پرواز روی ابرها را داشتم که چنین استاد باسواد و خفن نصیبمان شده!
اما این احساس شعف در جلسات بعد تبدیل به حس سرخوردگی شد!همچنان خوشحالم که  در این ترم دو درس با استاد کاف دارم اما تاب سرزنش های هرجلسه اش را ندارم.جلسه ی اول حرف هایش را گذاشتم به حسابِ استادی دلسوز که بچه هایش را نصیحت میکند و در پی ایجاد انگیزه در بچه های سرخوش است اما با تکرار حرف ها در قالب دیگر در جلسات بعدی حس یک دانشجوی خنگ و با
فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت ، استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم ک به تو بیاموزم

شاگرد فکری به سرش رسید، یک نقاشی فوق العاده کشید و آنرا در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت × بزنند و غروب که برگشت دید که تمامی تابلو علامت خورده است و بسیار ناراحت و افسرده به استاد خود مراجعه کرد

استاد به او گفت :
آ
پست ویژه------------------------------دوره جدید شگفت‌انگیز""انقلاب، صادقیه، ۵ شنبه‌ها و جمعه‌ها""ترکیبی حضوری و مجازی:دوره آموزشی ۳ ماهه زبان هندی:همراه با ۲ کتاب و سی‌دی آموزشی رایگان.✅ کلاسهای حضوری روزهای جمعه:ساعت ۱۲ الی ۲ (قابل تغییر باتوجه به شرایط اعضا) پشتیبانی همه روزه درطول دوره ازطریق تلگرام، ارائه تمام مطالب آموزشی به زبان آموز به صورت فایل‌. برگزاری کلاسهای آنلاین مجازی درطول دوره جهت تقویت و تمرین و رفع اشکال ⬆️↗️↘️⬇️↙️↖️⬆️آم
چند ماه پیش در کلاس اتفاق عجیبی افتاد که مانند یک  راز بود. یکی از همان راز های استاد.
تلفن آقای نوری زنگ خورد و با حالتی پریشان کلاس را ترک کرد. ما همه جا خورده بودیم.وقتی استاد کلاس را ترک کرد مدیر دوره ها آمد و کلاس را تعطیل کرد. همه ی ما نگران استاد بودیم که مبادا اتفاقی برای او بیفتد.
چند روز گذشت اما خبری از استاد نبود و یک مربی تند مزاج سرپرستی کلاس ما را به عهده داشت. 
چند هفته گذشت و در نهایت استاد آمد ولی رفتارش آن استاد قبلی را نشان نمی د
از کلاس های انلاینمون همینقدر براتون بگم که از کل یک ساعتونیم کلاس یک ساعتو ربعش صدای استاد قطعه و ما صدای استادو نداریم و اون یک ربع دیگه هم که وسطا هر چند ثانیه وصل میشه استاد داره سرفه میکنهو صداشو صاف میکنه یا صدای زیبای قورت قورت آب یا چای خوردن استاد میاد
منکه خیلی دارم استفاده میکنم از کلاسا شمارو نمیدونم:) 
امروز وقتی داستانمو خوندم...جمع رفت تو یه سکوت مطلق ..
استاد گفت... ایراد ...پیشنهاد..انتقاد!
بازهم سکوت مطلق !
و من نگاه میکردم به همکلاسیام...که دورتا دور میز نشسته بودن...!
تا اخر یکی از آقایون شروع کرد صحبت ...
وقتی راجع به گیرایی و گرفتن توصیفا حرف میزد داشتم پرواز میکردم...بعدش یکی از خانوما انتقاد کرد...از یک نواختی ...
بعد یه آقا ...انتقاد کرد از جزئی پردازی ...
و بعد یه دختر ...گفت قصه وجود نداشت...
دوباره استاد پرسید بقیه؟ایراد پیشنهاد انتقاد...
هیچ ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها